Coronavirüs Hakkında

Avrupa’daki mevcut Covid-19 virüs durumu ile İtalya’ya ve İtalya’dan birçok yolcu uçuşu azaltıldı veya yasaklandı. İradets olarak, yukarıda belirtilen uçuşların ticari nitelikte olduğunu ve malların hareketi için geçerli olmadığını açıklığa kavuşturmak istiyoruz. İtalya içindeki ve dışındaki tüm kargo uçuşları tamamen çalışır durumdadır.
Devlet kurumları tarafından sağlanan tüm talimatlara sıkı sıkıya bağlı olarak, İradets olarak müşterilerimizin ve meslektaşlarımızın yararına sağlık kurumlarının tüm gereksinimlerini titizlikle uygulayarak tüm güvenlik önlemlerini daha da güçlendirdik.
En yüksek önceliğimiz, sunduğumuz hizmetin sürekliliğini sağlamak ve her özel ihtiyaca her zaman olduğu gibi cevap vermektir.

FAQ

Bir sorgulama yaparsam ne olur?
Gelen modülleri her zamanki gibi işleyebiliyoruz. Dünya çapında büyük bir stres ve kısıtlamalar altındaki lojistik hizmetler nedeniyle bazı gecikmeler olabilir.

Şimdi sipariş verirsem ne olur?
Şu anda siparişlerinizde herhangi bir kısıtlama olmadan yardım isteyebilir ve alabilirsiniz. Yine, lojistik hizmetlerin aşırı yüklenmesi nedeniyle biraz daha uzun teslimat süresi yaşayabilirsiniz.

Destek hala etkin mi?
Evet! Destek ekibimiz, yazılım geliştiriciler ve mühendislerimiz evden çalışmaktadır.